Blaber – kim jesteśmy?

5 głównych składników przepisu na „dobry wirus” w Internecie
3 stycznia 2017
Reklama, którą da się lubić
21 lutego 2017

Publikujemy kilkanaście artykułów dziennie, montujemy wideo. Rozwiązujecie nasze QUIZY, czytacie recenzje i ciekawostki. Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami! Przyszedł czas, abyśmy napisali parę słów o sobie i dali się Wam lepiej poznać.

pexels.com

Blaber powstał w 2015 roku jako miejsce publikacji różnych, angażujących materiałów – od prostych list i ciekawostek, przez inspirujące filmy, po recenzje i komentarze do bieżących wydarzeń. Chcieliśmy, aby przekaz był prosty i zrozumiały, aby nasze materiały zawierały dużą ilość obrazów i zdjęć. Chcieliśmy, aby nasz czytelnik miał do nas zawsze łatwy dostęp, dlatego pojawiamy się w nowoczesnym formacie w miejscach, w których spędzacie najwięcej czasu – na Facebooku, Instagramie czy Twitterze.

pexels.com

Przez ponad rok obecności Blabera w sieci, powstało kilkanaście tysięcy materiałów, tysiące wideo i setki quizów. Fundamentem filozofii Blabera jest komfort naszego odbiorcy. Nie zobaczysz u nas żadnych tradycyjnych form reklamowych, nic nie przysłania publikowanych dla Ciebie treści, nie świeci i nie miga gdzieś z boku. Stawiamy na czysty przekaz.

blaber

Nie zawsze udaje się nam trafić w Twoje gusta, nie zawsze spełniamy Twoje oczekiwania w kontekście jakości zdjęć czy tekstu. Nie zawsze jesteśmy wystarczająco zabawni czy intrygujący – nie każdy publikowany przez nas film, wpływa na Twoje życie. Natomiast Drogi Blaberowiczu, zawsze będziemy pracować nad tym, aby spełnić Twoje wymagania. Chcielibyśmy, abyście jeszcze mocniej zaangażowali się w życie naszej platformy, stąd też przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Więcej informacji o nich już wkrótce!

Blaber to mimo wszystko projekt komercyjny, stąd od czasu do czasu zapraszamy do współpracy z nami marki. Chcielibyśmy, aby projekty komercyjne nie zburzyły jednak naszej idei. Motywujemy marki, aby podzieliły się z Wami tym, co ciekawe i co mogłoby Was zainteresować. Chcemy, aby za pośrednictwem Blabera wypowiadały się w ważnych dla nich obszarach, dostarczając Wam jednocześnie rozrywki, konkretnych informacji oraz przeróżnych emocji.. Będziemy się o to starać! Obiecujemy!

pexels.com

Obecnie pracujemy nad tym, aby Blabera tworzyło jeszcze więcej osób – specjalistów danej kategorii. Uruchomiliśmy projekt w ramach którego zapraszamy gościnnie autorów, blogerów czy redakcje specjalistycznych serwisów. Sukcesywnie będziemy Wam ich przedstawiać. Mamy nadzieję, że polubicie ich tak mocno jak (to wiemy na pewno) lubicie Blabera.

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy miłej lektury kolejnych treści, które dla Was przygotowujemy! 

Zespół Blabera

Blaber – kim jesteśmy?