Najbardziej rokujący blogerzy na 2019 rok, wg Blaber.pl

ssl
SSL – o co tyle szumu i czy naprawdę jest mi to potrzebne?
5 kwietnia 2019
zdjęcie
Blog to nie tylko treść, czyli jakie zdjęcia publikować, aby przykuć i oko
18 kwietnia 2019

Jak najlepiej opisać nasz multiblog Blaber? To przestrzeń angażująca do ciekawych rozmów, bezpieczne miejsce dla naszych utalentowanych twórców i platforma, która pozwala nam z ekscytacją obserwować wschodzące gwiazdy. Z takim zapleczem uzdolnionych blogerów patrzymy w przyszłość i fantastycznie jest powiedzieć – wow, to będzie Wasz rok! Czyj dokładnie? Mamy już kilka typów…Przede wszystkim chcemy docierać do wszystkich naszych czytelników. Technologicznych freaków, pasjonatów kina, czynnych aktywistów i ceniących dom i spokój rodziców.

Nasi faworyci na 2019 rok

Tabayka nie przestaje nas zachwycać swoją energią, pomysłowością i pełnym profesjonalizmem – a także odnalezieniem ,,własnego ja’’ w głębokim oceanie blogosfery. Bo jak najbardziej lubimy miejsca, w których autor z pewnością pisze, o tym co lubi tak, by zainteresować swojego czytelnika, ale i skusić tego nowego.

A samą esencję życia, podróży i spokoju ducha zapewni Esencjablog. Merytorycznie i ciekawie, a jak różnorodnie! Po prostu lubimy spojrzenie Oli na świat i tematy, które przybliża czytelnikom. Czemu to będzie właśnie jej rok? Bo na tym blogu nie ma przewidywalności i banałów.

Kochamy tematykę czysto lifestylową, ale Blaber to zdrowa mieszanka wszystkiego. Z Rekinem finansów szybko połapiecie się, co dzieje się w świecie pieniądza i jak to wszystko w ogóle zrozumieć. Ekonomia i gospodarka nie jest Waszym konikiem? Nic nie szkodzi – to właśnie wyróżnia ten blog – wszystko w przyjemnym, łatwo przyswajalnym języku i stylu, ale zarazem – to samo rekinie mięso!

Z wód finansów przeskakujemy na ląd, ale też nie do końca. Oprócz naszego rekina z ciekawością obserwujemy fenomenalną Animalistkę, czyli najbardziej zwierzęcy blog o zwierzętach w sieci. Codziennie priorytetowo traktujemy nasze środowisko i wszystko, co żywe, a skąd czerpać nietuzinkową i jakże ciekawą wiedzę na temat braci mniejszych? Tylko z tego bloga. Dlaczego szop pierze i czy jeż je jabłka – brzmi błaho, ale czy znacie odpowiedzi?

Zwierzęta stronią od zazdrości, ale my jako ludzie mamy czasami z tym problem… Szczególnie jak obserwujemy wojaże na AgrafkaGeografka. Szykując się do podróży nie omijamy tego bloga. Autorka kusi zdjęciami, przydatnymi tipami i wspomnieniami, które łapią nawet przez ekran komputera! Agrafka nie narzuca nam jednak jednego tematu – to blog pełen różności – od podręcznika globetrottera, po przepisy i porady.

Ale nie samymi podróżami żyjemy. Jak kultura, to tylko z Filmowykot. W tym blogowym przewodniku po kinie, serialach i książkach znajdziecie świeżość i same nowości, ale podane tak, by zatrzymać czytelnika na dłużej. Lubimy gust Anny i jej filmowe wybory – z nią na pewno nie boimy się kupować biletów do kina.

Jak stworzyć idealną przestrzeń?

Oczywiście to tylko mały wycinek naszych zaprzyjaźnionych blogerów – Blaber to dom dla wielu twórców. Każdy z nich na określony przepis na zagospodarowanie swojej internetowej przestrzeni. A jak to zrobić w efektywny sposób? Mamy kilka pomysłów…

  1. Zdefiniuj kim jesteś – tworząc bloga nie staraj się być tym, kim chce Twój czytelnik, a tym, kim Ty jesteś najbardziej. To pomoże Ci zyskać autentyczność i spójność w Twoich treściach
  2. Nie bój się! – w internecie zawsze obecny będzie hejt, ale jeżeli Twoja opowieść i Twoje powody do blogowania są dla Ciebie istotne – odpowiedni czytelnik Cię odnajdzie.
  3. Nie bądź robotem – charakter bloga motoryzacyjnego na pewno będzie różnił się od tego parentingowego, ale to nie znaczy, że wpisy powinny być chłodne i bezduszne
  4. Połącz pracę z pasją – pisz, bo kochasz, ale rób to systematycznie, z uporem i planem. Pracuj nad wizerunkiem, odwiedzinami i nie traktuj tego jak weekendowe zajęcie, bo to na pewno nie wypali!
  5. Bądź inny – na pewno masz w sobie coś, czego nie ma nikt inny – wykorzystaj to, bo konkurencja jest ogromna.
  6. Do celu – to nie musi być jeden cel, nie musi też być celem stulecia, ale taki mały popychacz będzie zawsze przypominał Ci, po co to robisz. Zbliżenie się do tego celu – przyjemność jakich mało!

 

Podobno ideałów nie ma, ale jednak chcemy wierzyć w to, że takie blogi istnieją! My szczególną uwagę zwracamy na unikalny styl, świeżość, łatwość w komunikacji i wyrazistość. Osobowość to priorytet w naszej blogosferze. Niezależnie od tematyki – po prostu musi być! Szczególnie dlatego polecamy twórców takich, jak Biznesomania, Miniaturowa i Lisie Pismo. Bo każdy temat można przedstawić ciekawie i nietypowo, a także z nutą swojego JA.

 

Najbardziej rokujący blogerzy na 2019 rok, wg Blaber.pl