Korzyści współpracy z Blaber Media – projekty barterowe i komercyjne

zdjęcie
Blog to nie tylko treść, czyli jakie zdjęcia publikować, aby przykuć i oko
18 kwietnia 2019
persona, buyer persona, profil odbiorcy
Persona – filar contentu
23 kwietnia 2019

Blaber Media w dużym skrócie

Jesteśmy agencją reklamy natywnej. Tworzymy przestrzeń mediową, skupiającą w jednym miejscu nasz autorski content oraz treści blogerów i influencerów z nami współpracujących. Realizujemy cele mediowe dla naszych klientów poprzez formaty natywne, które następnie dystrybuujemy w odpowiednich kanałach. Skupiamy precyzyjnie dobraną społeczność wokół marki. Wierzymy, że długofalowy i przemyślany proces budowy relacji konsument-marka jest kluczem do sukcesu. Spójna, angażująca i spersonalizowana komunikacja marki z klientem jest receptą na intruzywny i ekstensywny marketing. A jak pracujemy?

Nasza przestrzeń – multiblog Blaber.pl

Stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, którą ciągle jeszcze rozwijamy i optymalizujemy. Jest to pewnego rodzaju sieć współpracujących z nami twórców: blogerów, ekspertów, autorów i influencerów, skupiona w jednym miejscu. Razem z nimi tworzymy naprawdę mocną i wartościową redakcję. Są to specjaliści i pasjonaci w konkretnych dziedzinach, takich jak: motoryzacja, technologia, moda, uroda, nauka, parenting, kultura, lifestyle, czy biznes.

Współpraca z Blaber.pl na płaszczyźnie multibloga to przede wszystkim możliwość promowania swojego bloga w sferze, w której materiały blogerów są  widoczne w towarzystwie najlepszych twórców, z dala od intruzywnych reklam. Stawiamy tylko na jakościowy content bez ulepszaczy treści. Dołączając do nas, blogerzy zwiększają zasięgi na swojej stronie oraz mają możliwość wzięcia udziału w komercyjnych kampaniach dla klientów, z którymi współpracujemy.

blogerka

Treści blogerów udostępniamy w postaci tzw. iFrame – jest to coś w rodzaju ramki. Wpis teoretycznie znajduje się na naszej stronie (z punktu widzenia czytelnika), ale w rzeczywistości stanowi on bezpośrednie przekierowanie na bloga, z którego pochodzi. Innymi słowy, takim działaniem sprowadzamy ruch na stronę blogera – wszystkie wyświetlenia zliczają się tak, jak gdyby czytelnik wszedł bezpośrednio na bloga.

Blogerów do współpracy wybieramy bardzo selektywnie. Zapraszamy twórców, którzy mają przejrzyste, estetyczne, dobrze prowadzone blogi, wpisujące się w wybrane kategorie (m.in. lifestyle, technologie, jedzenie, podróże, parenting, etc.). Jeśli więc odezwaliśmy się do Ciebie, to bardzo dobra wiadomość – prawdopodobnie Twój blog jest interesujący i wartościowy 🙂

blog

Projekty komercyjne

Multiblog Blaber.pl., jak wyżej wspomniałam, jest również centrum dystrybucyjnym i spójnym miejscem dedykowanym kampaniom komercyjnym dla naszych klientów. Realizowane przez nas  kampanie content marketingowe opierają się w dużej mierze właśnie na multiblogu. Dla marek z nami współpracujących jest to więc bardzo wartościowe miejsce, ponieważ umieszczamy na nim wyłącznie autorskie treści. Na Blaberze nie znajdziesz  absolutnie żadnych intruzywnych reklam. Gwarantujemy klientom angażującą treść i efektywną dystrybucję.

Niezwykle istotnym elementem prowadzonych przez nas projektów komercyjnych są  właśnie blogerzy, video-blogerzy – ludzie, którzy chcą dzielić się wiedzą, dawać rozrywkę w ramach kategorii, w których się specjalizują. Jest to społeczność autorów z którymi nasi klienci chcą  realizować działania z zakresu: content i viral marketingu. Społeczności zgromadzone wokół naszych autorów i ich przestrzeni publikacji, to dodatkowe kanały dotarcia w naszych kampaniach.

Współpracując z nami na płaszczyźnie multibloga, gdzie udostępniamy interesujące i angażujące wpisy blogów współpracujących, nasi blogerzy zwiększają swoje szanse na udział w komercyjnych kampaniach. Blaber.pl stanowi pewnego rodzaju portfolio, gdzie klient w bardzo łatwy i szybki sposób ma możliwość poznać twórcę. Będąc na liście autorów multibloga, uwiarygadniacie swoją osobę i treści przez siebie tworzone. Podwajacie więc swoje szanse na udział w projektach komercyjnych największych marek!

Jak sami widzicie korzyści ze współpracy z nami są podwójne. Dołączając do nas nic nie tracicie, możecie tylko zyskać. Stajecie się nie tylko współtwórcami multibloga Blaber.pl, ale i potencjalnymi partnerami w kampaniach komercyjnych dla naszych klientów. Nie zwlekajcie, zapraszamy na pokład!

Korzyści współpracy z Blaber Media – projekty barterowe i komercyjne

blogerzy